Nisim F.A.S.T. – aktualizacja opinii

Tak jak obiecałam w poprzednim wpisie po 3 miesiącach regularnego stosowania dzielę się wrażeniami z działania Nisim F.A.S.T. chociaż w zasadzie w przypadku tego wpisu mogę jedynie podtrzymać opinię z poprzedniego wpisu.Przez ostatnie 3 miesiące używałam Nisim F.A.S.T. niemal codziennie – kilkukrotnie, głównie na wyjazdach zdarzało mi się myć włosy rzadziej. Kilka razy tez po basenie miałam sytuacje w której musiałam umyć głowę 2 razy w ciągu dnia, ale w takim przypadku do drugiego mycia stosowałam zwykły szampon.

Przez nieco ponad 3 miesiące stosowania (niedawno minął 13 tydzień) włosy urosły mi o trochę ponad 6 centymetrów, z czego od ostatniego pomiaru (7 tygodni temu) o około 3,5-3,8. Wynik (średnio przyrost ok. 2 centymetrów na miesiąc) jest dla mnie zadowalający – wcześniej włosy rosły mi o centymetr miesięcznie, a ten dodatkowy robi różnicę. Same włosy nie zareagowały negatywnie na stosowanie F.A.S.T. w żadnym z wariantów – na początku uzywałam starej formuły (saszetki na próbę), potem miałam nową formułę (2×300 ml) a teraz znowu saszetki ze starą formułą (bo wyszły taniej 🙂 ).
Przy zmianie formuły z nowej na starą przez jakieś 2-3 dni trochę swędziała skóra głowy, ale nic niemozliwego do zniesienia.

Myślę że będę stosować FAST bez przerwy do wyjazdu wakacyjnego w lipcu, a później zrobię sobie przerwę i zobaczę, czy efekt szybszego przyrostu włosów się utrzyma czy wróci do starego tempa.

Nisim FAST można kupić na stronie dystrybutora: http://nisim.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *